Restaurant se salonkem

Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst a letní zahrádkou s 60 místy nabízí tradiční pochoutky z české i světové kuchyně. Jsme schopni odbavit i autobusové zájezdy (nutná rezervace).

Přes poledne nechybí v naší nabídce i tradiční hotová jídla, která se neustále obměňují.

Restaurace patří do kategorie slow food, veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých surovin, které odebíráme od místních dodavatelů. Nepoužíváme polotovary.

Pro naše malé hosty máme přebalovací pult, k dispozici jsou i hračky a dětský koutek.

Od pondělí do pátku připravujeme polední menu (polévka, hlavní jídlo) za za zvýhodněnou cenu.

 

 

Pro Vaše domácí oslavy Vám zajistíme domácí celou uzenou kýtu, celého uzeného krocana, uzená kolena, celého uzeného nebo pečeného lososa. A Vaše oslava bude perfektní! A paní domu se může věnovat hostům…

Má někdo z Vašich blízkých narozeniny? Nevíte jaký mu koupit dárek? Darujte mu poukázku do naší restaurace! Poukázky Vám vystavíme v jakékoliv hodnotě, dle Vašeho přání. Poukázky je dobré si objednat telefonicky (567 217 581), případně i mailem (restaurace@trivezicky.cz) my je připravíme, a po té si je můžete vyzvednout u obsluhy restaurace v čase, který Vám bude vyhovovat.

Prosíme zákazaníky, aby v době oběda od 11 do 15 h, nepoužívali v naší restauraci notebooky. Za tímto účelem je možné pronajmout si salonky. Děkujeme za pochopení!

Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky