Kongresové prostory

Kongresový sál

 

 

 

 

 

 

Kongresový sál se nachází v budově bowlingu, je možné ho plně zatemnit venkovními roletami. Je vybavený elektrickým plátnem (4 x 2,7 m), zabudovaným dataprojektorem Panasonic PT VW 530, wifi, ozvučením a 2 LCD monitory SAMSUNG o uhlopříčce 65". Lze promítat i na plátno v zúžené části, kde je zabudovaný další dataprojektor s elektrickým plátnem, ale s menším rozlišením. Do kongresového sálu je i přímý vstup z venku pro snažší naskladnění přístrojů při výstavách apod.. Coffee break je možné podávat jak v sále, tak v předsálí.

 


Salonek č. 2

Salonek 2

 

 

 

 

Tento salonek se nachází v hotelové části. Využívá se na školení, firemní porady a semináře. V tomto salonku je možné pouze uspořádání I, případně úzké U. Zabudovaný dataprojektor Sony VPL-DX 271, rozlišení 1024:768, elektrické plátno 2 x 1,5 m, 4:3, wifi připojení je k dispozici za poplatek. V salonku je i prostor pro coffee break.


Salonek č. 3

 

 

 

 

Tento salonek je v hotelové části. Využívá se na školení, firemní porady a semináře. V tomto salonku je možné pouze uspořádání do tvaru I. Přenosný dataprojektor Epson B 268 WH, přenosné plátno, wifi připojení je k dispozici za poplatek. V salonku je i prostor pro coffee break.

 


Salonek č. 4

 

 

Salonek č. 4 se nachází v budově bowlingu, je možné ho plně zatemnit venkovními roletami. Je vybavený elektrickým plátnem (2,4 x 2,4 m), zabudovaným dataprojektoremPanasonic PT VW 340, wifi. V salonku se nachází prostor pro coffee breakové přestávky.


Salonek č. 5

 

Kapacita sálu dle uspořádání

 

Tento salonek se nachází v budově bowlingu. Vstup do salonku je přes salonek č. 4 nebo samostatným venkovním vchodem. Je vybavený zabudovaným dataprojektorem Panasonic PT-VW350ZEJ a elektrickým plátnem 2,4 x 2,4 m. V salonku se nachází prostor pro coffee break.

Salonky č. 4 a č. 5 jsou ideální pro školení, které se potřebují během dne rozdělit do 2 skupin, jelikož jsou umístěny vedle sebe a mohou být průchozí.

 

Pokud Vás naše prostory zaujaly, neváhejte nás kontaktovat na e-mail kancelar@trivezicky.cz, rádi Vám vypracujeme individuální nabídku přímo pro Vaši akci.

 

Kongresový sál
Salonek 4
Salonek 5
Kongresový sál s postaveným pódiem
Kongresový sál
Salonek č. 3
Salonek č. 2

Kontaktujte nás